KKK- Korduma Kippuvad Küsimused

*MIKS OSTA MEILT?

Hinna pärast!
Parfumeeria.com e-poel puuduvad kõrged esinduskulud nagu kauplustel, kus tuleb maksta keskuse äripinna eest ning palgata mitmeid müüjaid, koristajaid ja investeerida sadadesse näidistesse!

 *TELLIMINE JA TRANSPORT

Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimust esitada?
Ei pea. Saate tellida tooteid nii külalisena kui registreeritud kliendina.

Registreeritud kasutaja eelised:
Teie kasutajakonto muudab edasiste ostude sooritamise kiiremaks tänu eeltäidetud aadressiväljale ning näete oma tellitud toodete ajalugu ja saate muuta kontaktandmeid.

NB! Lubame, et ei risusta Teie e-maili regulaarselt ega edasta Teie kontaktandmeid kolmandatele osapooltele!

Kas ma saan oma tellimust muuta, kui olen juba ära maksnud?
Juhul kui märkasite tellimuses viga või eksisite telefoninumbriga, on Teil võimalus tellimust muuta. Tellimuse muutmiseks helista Parfumeeria.com klienditeeninduse telefonil +372 53546457 või kirjuta sellest e-posti aadressile info@parfumeeria.com

Kui kiiresti jõuab tellitud toode minuni?
Pakume kiiret tarnet pakiautomaatidesse ja postkontoritesse üle Eesti

Kohaletoimetamise aeg sõltub tellimuse tegemise hetkest(ost sooritatakse enne 13.00), üldjuhul jõuavad tooted teieni järgmisel või ülejärgmisel tööpäeval. Olenevalt valitud kättesaamise viisist on kohaletoimetamine 1-3 tööpäeva laos olemasolevatel toodetel. Kui toode ei ole meie Eesti laos, siis on toote kõrvale märgitud tarneajad 3-5 tööpäeva, või 4-7 tööpäeva ja haruldasematel toodetel rohkem.

Parfumeeria.com’st tellides on Teil 3 võimalust, kuidas pakk kätte saada:

  1. DPD Pickup Pakiautomaat või Pakipood 2.49 EUR
  2. SmartPOST Pakiautomaat 2.89 EUR
  3. Omniva pakiautomaat 2.99 EUR

 NB! Tasuta saatmine ostudele alates 49.90 EUR!

Kuidas on toode/tooted pakitud?
Teie toode/tooted on alati pakitud hoolikalt, et vältida võimalikku muljumist transporditeenuse osutaja poolt! Iga toode on ümbritsetud kaitsva mullikilega, vastavalt pakendile/tootele lisame biolagunevaid pehmendusi või õhuga täidetud kotte!

*MINU KONTO

 Unustasin oma konto salasõna.
Olge mureta! Minge oma konto sisenemise lehele ja vajutage “Unustasite parooli?” nuppu. Sisestage lahtrisse oma e-posti aadress, millega varasemalt Parfumeeria.com´is kasutaja registreerisite ning vajutage nuppu “Kinnita”. Saadame Teie e-posti aadressile uue salasõna.

Kuidas saan oma aadressi, salasõna jne muuta?
Logige ennast Parfumeeria.com kasutajana sisse ning vajutage nuppu “Konto info”. Järgmisel lehel pange linnuke lahtrisse “Muuda salasõna/aadressi/telefoninumbrit”. Avanevas vaates saate vajalikud muudatused ära teha.

*MAKSMINE

Millised on maksevõimalused?
Parfumeeria.com veebipoes saab tasuda järgnevate makseviisidega: Swedbank, SEB Pank, Luminor Pank, COOP Pank, LHV Pank, Citadele Pank, PaySera Konto ja WebMoney elektronrahaga.
*Pankade nimekiri võib muutuda välisriigist makset tehes.

Kas on võimalik tasuda arvega?
Jah, Parfumeeria.com veebipoes on võimalik maksta arvega. Arvega makstes tuleb arvestada, et kaup saadetatkse teele peale arve laekumist.

*TAGASTAMINE

Kas ostetud toodet saab tagastada?
Jah, loomulikult. Internetist ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis, erandiks on kahjustamine transpordi käigus!

Kuidas saab toodet tagastada?
Klient peab oma tagastamissoovist teada andma hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist, saates meile vabas vormis soovialduse info@parfumeeria.com

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule, praakkaup või transpordis kannatada saamine.

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine on komisjonis tasuta).

Kui olen toote tagastanud, millal saan tagasi toote eest tasutud raha?
Tellimusest loobumisel ennem või hiljem toote saamist, kantakse kliendile raha tagasi viivitamatult, kuid mitte kauem kui 14 päeva jooksul peale kliendi poolt vastava palvega e-kirja saatmist aadressile info@parfumeeria.com. Kui tegemist on kahjustatud või praaktootega tagastame kliendile lisaks tagastatud kauba maksumusele ka kauba kättetoimetamise kulud.

Kas kõik tooted on tagastatavad?
Ei. Avatud pakendiga kosmeetika ja parfümeeriatooted tagastamisele ei kuulu. Samuti ei kuulu tagastamisele tooted mille kasutamist (või mittekasutamist) ei ole võimalik kontrollida. Näiteks ripsmetuššid mille säilivusajad on suhteliselt lühikesed ja sõltuvad otseselt toote avamisajast.

*SOODUSTUSED

Millised soodustused veebipoes kehtivad?
Parfumeeria.com’is kehtivad nii kampaaniapõhised soodustused kui ka sooduskoodid.

Kuidas sooduskoodi kasutada?
Soodustuse rakendamiseks sisesta ostukorvis väljale “Sisesta kupongikood” oma unikaalne kood ning vajuta nupule “Kasuta kood”

*LISAKÜSIMUSED

Kas Parfumeeria.com e-poes müüdav kaup on originaal?
Parfumeeria.com e-poes müüdav kaup on originaalne ja värske ning seda garanteerib tihe koostöö tootjate ja suuremate ladudega Euroopas. Kauplemine võltsitud toodetega on seadusega karistatav ja kriminaalne tegevus ja sellega Parfumeeria.com ei tegele.

Kas toode on värske?
Ja! Kogu kaup, mida müüakse Parfumeeria.com e-poes on värske. Toodete kõlblikkuse aega ja ohutut kasutamist reguleerib kosmeetikatoodete regulatsioon 1223/2009 / EÜ. Kui kosmeetikatoodete säilivusaeg on üle 30 kuu, siis näitab toote peal olev avatud purgi sümbol ohutu kasutamise aega pärast pakendi avamist. Kosmeetikatooted, mille säilivusaeg on peale toomist lühem kui 30 kuud, on kasutamise tähtaeg määratud kuupäevana tootel.

Kosmeetikatoodete toonide valik?
Pange tähele, et sõltuvalt kuvari toonidest ja eredusest, võivad e-poes kuvatavad kosmeetikatoodete toonid erineda reaalsetest toonidest. Kui teile vaja minevat tooni ei ole valikus, andke sellest meile teada ja leiame selle

*TELLIMINE KINGITUSEKS

Soovin tellida toote kingituseks?
Alati! Lihtsalt tellimuse vormistamisel lisage linnuke lahtrile „Jah, Soovin seda pakki saata kinkepakendis“ ja sisesta kaardile kirjutatav tekst.
NB!Arvet me pakki ei lisa!

Kingituseks pakkimise maksumus on 3.50 EUR!

Selleks on vaja ainult kingisaaja nime, telefoninumbrit ja pakiautomaati või aadressi, et valida lähim pakiautomaat. Kui soovite kellegile saata kingituseks mõne toote, siis pakendame toote elegantselt ja kirjutame käsitsi soovitud teksti kaardile, mille paigutame kenasti paki sisse, et valmistada rõõmu nii kinkijale kui kingisaajale!

Vaata täpsemalt kuidas kingituseks pakkimine välja näeb SIIT !!

No products in the cart.