Giorgio Armani – Luminous Silk Foundation 30ml.

Tootekood: N/A
Kuumakse al. 8.48€ / 6 kuud

49.90

Tarne: 1-3 tööpäeva

LUMINOUS SILK is a multi-award-winning fluid foundation with a silky, lightweight texture that delivers all-day medium buildable coverage and a satin glow finish for naturally flawless-looking skin.
1663,33 EUR/L

Puhasta

LUMINOUS SILK on mitme auhinnaga pärjatud jumestuskreem, millel on siidine ja kerge tekstuur, mis tagab terve päeva kestva keskmise katvuse ja satiinse säraga viimistluse loomulikult veatu naha jaoks. See õlivaba jumestuskreem on koostatud eksklusiivse Micro-fil & trade tehnoloogiaga, mis on patenteeritud protsess, mis võimaldab pigmentidel naha pinnal lamada, et tagada sujuv kasutamine ja loomulik, teise naha efekt. Proovitud ja tõeline meigikunstnik ja kuulsuste lemmik, see niisutav jumestuskreem aitab nahka vormida ja heledamaks muuta, parandada naha tekstuuri ja hägustada puudusi, pakkudes samal ajal värsket, seestpoolt valgustatud sära. Saadaval kuni 40 tooni, mis sobivad igale unikaalsele nahatoonile ja sobivad kõikidele nahatüüpidele.

 

LUMINOUS SILK is a multi-award-winning fluid foundation with a silky, lightweight texture that delivers all-day medium buildable coverage and a satin glow finish for naturally flawless-looking skin. This oil-free foundation is formulated with exclusive Micro–fil&trade technology, a patented process that allows the pigments to lay flat on the skin’s surface for a seamless application and a natural, second-skin effect. A tried-and-true makeup artist and celebrity favorite, this hydrating foundation helps sculpt and brighten skin, improve skin texture, and blur imperfections, all while delivering a fresh, lit-from-within glow. Available in up to 40 shades to match every unique skin tone and suitable for all skin types.

1663,33 Eur/L

Lisainfo

BRÄND

Toon

, ,