Meigikäsn Gourd Shape.

Tootekood: N/A

3.70

Puhasta
Aita istutada metsi

Jah! Soovin istutada 1.2€ eest 1 puu, et muuta minu tellimus süsinikuneutraalsemaks. Toetan kohalikke metsi. Rohkem infot

Selection by Parfumeeria.com käsnad on 3-ühes jumestuse jaoks, mis jätavad naha siledaks ja veatuks. Kosmeetilised meigikäsnad on mõeldud tolmpuudri, jumestuskreemi ja peitekreemi segamiseks ja kontuurimiseks, et saavutada veatu tulemus. On võimalik kasutada kuivalt tolm- ja presspuudrite pealekandmiseks. Niisutades kahekordistub meigikäsn suuruses ja imab vähem vedelaid jumestustooteid.

Materjal: Hüdrofiilne polüuretaan (silikooni- ja lateksivaba).
Kasutada niiskena või kuivana, olenevalt pealekantavast tootest.

Omadused:
Ümarad küljed on mõeldud suurte näopindade katmiseks.
Täpne ots katab plekid ja puudused.
Lame serv kontuurimiseks silmade ja nina ümber.
Niisutatult ideaalne vedelale jumestuskreemile.
Kuivana ideaalne tolm-ja presspuudritele.

NB! Tuletame meelde, et oma meigivahendeid peaks pesema aktiivsel kasutamisel vähemalt igal nädalal, meigišvammi pesta õrnalt, et vältida küüntega kriimustamist.

 

Selection by Parfumeeria.com MakeUp Sponges are 3-in-1 sponges that will leave skin smooth and flawless. Water drop and gourd shape cosmetic puff face makeup sponge for powder, foundation,
concealer and cream make up blender and contour. For wet and dry dual use puff when soaked in water doubles in size and absorbs less liquid products.

Material: Hydrophilic polyurethane (silicone and latex free).

Features:
Rounded sides blend large areas of the face with a dabbing motion
Precision tip covers blemishes and imperfections
Flat edge for contouring around the eyes and nose
Ideal for liquid foundation.
Can be used damp or dry

NB! We remind you that your make-up products should be washed during active use at least every week, wash the make-up sponge gently. to avoid scratching it with nails.

Lisainfo

BRÄND

Värvus

, , ,